Aktiviteter efter kategori

Visning:
Forrige Næste
Uge 2
mandag, 08-01-2018
14:00-15:00 møde om M3 M3
tirsdag, 09-01-2018
11:45-15:15 Fields 5B GH
onsdag, 10-01-2018
11:00-15:00 Tøjhusmuseet 7A IE
fredag, 12-01-2018
09:00-14:00 Garderhøjfortet 9A RJ
Uge 3
mandag, 15-01-2018
09:45-11:15 Hip-hop for udskolingen 9A, 8B, 8A AC, RS, SJ
tirsdag, 16-01-2018
11:40-15:30 Fields 5A SE
onsdag, 17-01-2018
09:00- Den Blå Planet 0B LJ, ME
Uge 4
tirsdag, 23-01-2018
12:00-15:30 Vinterbadning 4C, 4B, 4A NL, SJ, LP, JJ
onsdag, 24-01-2018
09:45-14:45 Zoologisk Have M3 MO
torsdag, 25-01-2018
11:15-14:00 DR-byen 0A CH, DRU, LEK
Uge 5
tirsdag, 30-01-2018
12:00-15:30 Vinterbadning 4A, 4B, 4C SJ, JJ, LP, NL
Uge 6
mandag, 05-02-2018
09:45-11:15 Hip-hop for udskolingen 9A, 8B, 8A RS, SJ, AC
09:45-13:45 Den Blå Planet M2 BR, CEC
tirsdag, 06-02-2018
08:30-13:30 Teater Zeppelin 2B, M1 TK, VAL
08:30-13:30 Teater Zeppelin 2C ENO, PF
08:30-13:30 Teater Zeppelin 2A HR, RHK
onsdag, 07-02-2018
07:30-11:15 Politimuseet 7A, 7B IE, LS
torsdag, 08-02-2018
08:45-12:00 Teater Zeppelin 1A, 1B, 1C CS, JD, KN, LL, SID, TB
Uge 8
onsdag, 21-02-2018
08:00-12:00 Store magleby kirke 3A, 3B, 3C BD, SK, NU, PEO, TIM, DAB
08:05-12:30 DR-byen 0B LJ, ME
Uge 9
onsdag, 28-02-2018
08:00-13:00 Christiansborg M3 MO
09:45-11:15 Kastrup bio 7A, 7B IE, RP
torsdag, 01-03-2018
09:45-11:30 Kastrup bio 3A, 3B, 3C EE, NU, TIM, VAL
10:00-12:30 Ishøj teater 0A, 0B, M0
fredag, 02-03-2018
- Skolernes Trivselsdag 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9A, 9B, M0, M1, M2, M3
Uge 11
tirsdag, 13-03-2018
16:00-19:30 Skole-hjem-samtale 9.A 9A PS, RJ
torsdag, 15-03-2018
08:00-12:30 Hovedbiblioteket og skøjtehal 3B NU, TIM
Uge 12
tirsdag, 20-03-2018
12:15-15:30 Klubben - Påskefrokost 5D, 5E AT, GH, SE
torsdag, 22-03-2018
- Skole - hjem samtaler 0.A 0A CH, SH
08:30-11:15 Kastrup bio 7A, 7B IE, CG
Uge 14
tirsdag, 03-04-2018
08:00- Cyklistprøve for 6. klasserne 6A, 6B BR
onsdag, 04-04-2018
08:15-16:00 Station next 7A, 7B IE, LS
10:00-15:00 Tivoli 6A, 6B MI, RJ
Uge 15
onsdag, 11-04-2018
12:00-16:15 Christiansborg 8B RS
Uge 16
onsdag, 18-04-2018
08:00-15:00 Naturskolen 7B, 7A AÆ, RP
Uge 17
mandag, 23-04-2018
08:45-12:00 Den Blå Planet 0A CH, SH
tirsdag, 24-04-2018
09:45-13:30 Undervisning på Den blå planet M0, 0B AG, ME, PEP, JAG
onsdag, 25-04-2018
08:00-14:00 Biofos renseanlæg 6A, 6B MI, RJ
10:00-15:30 Tivoli 9A PS
10:30-14:45 Amalienborg M3 MO
torsdag, 26-04-2018
08:30-12:30 Katrinedalsskolen 3A, 3B NU, TIM, HA
10:15-13:45 Den Blå Planet 1A JLO, TB
Uge 18
onsdag, 02-05-2018
08:15-12:30 Forum - DR 2A, 2B, 2C, M1 AD, CKJ, HR, IS, PP, TRØ
08:15-16:00 Station next 7A, 7B LS, IE
14:00-17:45 Skole/hjem samtale 4A forår 2018 4A
torsdag, 03-05-2018
14:00-15:30 Skole/hjem samtale 4A forår 2018 4A
Uge 20
tirsdag, 15-05-2018
11:00-15:30 Naturskolen (kun madkundskabs holdet) 5D, 5E SE
14:00-21:00 Skole - hjem samtaler 2A 2A HR, PP
onsdag, 16-05-2018
14:00-20:00 Skole/hjem samtaler 5.D forår 2018 5D
Uge 21
onsdag, 23-05-2018
-20:15 Skole/hjemsamtaler 5.E forår 2018 5E
Uge 22
tirsdag, 29-05-2018
08:00-14:00 Naturskolen 1A, 1B, 1C CS, LL, KN, JD, TB
Uge 23
onsdag, 06-06-2018
08:00-16:00 Kastrup fortet 8A, 8B AC, RS
Uge 25
tirsdag, 19-06-2018
08:00-16:00 Møns klint 5D, 5E, M2 BR, GH, SE
torsdag, 21-06-2018
09:00-14:00 Planetariet 1A, 1B, 1C CS, KN, LL, JLO, SID
Uge 26
tirsdag, 26-06-2018
08:00-13:45 Den blå base 1A, 1B, 1C CS, JD, KN, LL, TB